Kas yra Nuogi klubas | Taupyklė?

Pirkdamas kaupk taškus, kuriuos galėsi panaudoti prekėms esančioms mūsų puslapyje. Taip pat būsi apdovanotas gimtadienio proga, pakvietęs draugus įsigyti mūsų prekes bei kitais būdais. Sukauptus taškus galėsi išsikeisti kiekvieną kartą pirkdamas ir papildydamas taupyklę naujais.

Kiek taškų yra pinigų?

500tšk.

 5€

1500tšk.

15€

2000tšk.

20€

3000tšk.

30€

Kiekvieno apsipirkimo metu gausite taškus, kurių vertė yra 10% nuo išleistos sumos.
Išleidę 10€ turėsite sukaupę 100tšk. = 1€

Susikurk paskyrą

Susikūrus paskyrą į taupyklę iškart įkris 80 taškų. Taškus galėsi kaupti arba panaudoti savo pirmajam pirkiniui.

PrisijungtiPrisijungta

Naujienlaiškio prenumerata

Prenumeratoriams kartą per dvi savaites pristatysime naujienas, pasidalinsime    pre-order pasiūlymais ir nuolaidomis. Susikūrus paskyrą į taupyklę iškart įkris 100 taškų. Prižadame nespam’inti.

PrisijungtiPrenumeruoti

Gimtadienio taškai

Paskyroje įvesk savo gimimo datą ir taupyklė pasipildys 150 taškų. Taip pat kiekvienais metais papildysime taupyklę taškais ir išskirtiniais gimtadienio pasiūlymais.

PrisijungtiĮvesti

Rekomenduok kompanijai

Rekomenduok mus įmonei kurioje dirbi. Bendradarbiavimui prasidėjus, apdovanosime tave 1500 taškų ir 3 mėn. kavos prenumerata.

PrisijungtiSusisiekti

Pakviesk draugą

Pakviesk savo draugus užsiregistruoti mūsų tinklapyje ir gauk 200 taškų po pirmojo draugo apsipirkimo. Taip pat draugui bus sugeneruotas 10% nuolaidos kodas ir taškai už registraciją. Taškus ir nuolaidą galės panaudoti jau pirmojo apsipirkimo metu. Taškai skiriami už kiekvieną naujai atvestą žmogų.

PrisijungtiPakviesti

No Points Generated Yet.